Obrączki z tytanu

Oferowane przez nas obrączki  to wspaniała kolekcja TYTANIUM 3D, w której oprócz obrączek z samego tytanu znajdą Państwo również takie, w których połączono tytan ze złotem, srebrem i kamieniami. W ten sposób powstały piękne i unikalne modele. Obrączki z tytanu mają szczególny charakter i są odpowiednie na wiele okazji : jako biżuteria ozdobna, obrączki partnerskie i oczywiście ślubne .

Proponujemy wiele wzorów, spośród których z pewnością wybiorą Państwo te, które najbardziej oddadzą i podkreślą Waszą osobowość oraz charakter związku.

Wszystkie nasze obrączki są wykonane z czystego tytanu bez domieszek innych metali, dzięki czemu jest możliwa zmiana rozmiaru obrączek.

Profile :

Obrączki nasze mają różne kształty( profile ). Klasyczne modele T 200 są płaskie na zewnątrz, T 300 – lekko zaokrąglone a T 400 – wypukle. Większość modeli jest wyoblona wewnątrz przez co obrączka jest wygodna w noszeniu, nie uciska, zapewnia prawidłowe krążenie krwi i nie powoduje dodatkowego pocenia się palca. Ten efekt jest szczególnie ważny przy cięższych i szerszych obrączkach. Wyoblenie to również komfort przy nakładaniu i zdejmowaniu obrączek.

Szerokość :

Klasyczne modele obrączek można wykonać w szerokościach od 1 – 12 mm. W pozostałych modelach jest również możliwa zmiana szerokości.

Wysokość :

Standardowa wysokość obrączek wynosi  od 1,8 – 2,0 mm. Obrączki klasyczne mogą mieć wysokość do 3mm. Również wysokość innych modeli podlega modyfikacjom. Prosimy pamiętać, że wielkość oprawianego kamienia automatycznie wpływa na wysokość obrączki.

Kamienie  :

Błyszczące, piękne kamienie nadają obrączce szczególnie atrakcyjny i indywidualny charakter . Proponujemy do wyboru brylanty od 0,01 ct.-0,20 ct. w jakości TW/SI oraz cyrkonie firmy Swarovski. Rodzaj, wielkość i ilość kamieni pozostawiamy Państwa uznaniu.

 W przypadku obrączek z brylantami dołączamy stosowny certyfikat handlowy, który zawiera informacje dla Klienta o zakupionym produkcie : masę, próbę, rodzaj metalu, rodzaj kamieni  a także ich parametry ( ilość, masa, barwa, czystość, rodzaj szlifu) .

Grawer :

Na Państwa życzenie grawerujemy wewnątrz obrączek okolicznościowe napisy, które z pewnością upamiętnią uroczystą chwilę .

Zwrot obrączek :

Zgodnie z art.10 pkt.4 ustawy z dn. 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumenta oraz o sprzedaży na odległość  informujemy, że obrączki są przygotowywane na indywidualne zamówienie. W związku z powyższym nie ma możliwości ich zwrotu.