TERMIN I KOSZTY DOSTAWY

Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 15 dni roboczych . Istnieje możliwość skrócenia tego czasu do 4 dni roboczych za dodatkową opłatą wynoszącą 40 zł.

BEZPIECZNA I DARMOWA WYSYŁKA

Wszystkie obrączki wysyłamy na nasz koszt przesyłką kurierską ubezpieczoną do kwoty 5000 zł. W przypadku uszkodzenia lub kradzieży wyrobów w trakcie transportu wdrażamy procedury natychmiastowego ponownego wykonania obrączek.

Przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę .Sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia, niezgodności z zamówieniem czy okradzenia przesyłki w transporcie. W przypadku, gdy przesyłka nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane, należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera dokonać jej otwarcia i ewentualnie sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.

Reklamacje dotyczące rozbieżności ilościowych, bądź kompletności przesłanego towaru będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego, w momencie odbioru przesyłki. Skan protokołu należy wysłać do sklepu na adres biuro@obraczki-tytanowe.eu.